Výstřižeky.PNG
FC TATRAN ZLONICE

"futsal club"
B-můžstvo.jpg
P1010390.jpg
Výstřižekvv.PNG
1.jpg
P1010423.jpg
received_10211071079239235.jpeg
5.PNG
POZVÁNKA NA 8.KOLO
3. 3. 2018
7.PNG

MENU

AKTUALITY:
7. kolo - Né a né se odlepit od dna!!!
Dnešní kolo z naší strany nebylo špatné, myslím, že jedno z povedenějších, avšak díky ztrátám s DFK a MCE jsme moc bodů nezískali a tak se od sestupu moc nevzdálili. Ba naopak, týmy ze spodu tabulky tak zabrali, že je tabulka natolik vyrovnaná, že může sestoupit 8 týmů.
     Pro nás to znamená nervy až do posledních kol, kde budeme muset hodně zabrat, abychom se v soutěži udrželi.  

 
Výstřižek.PNG
6.KOLO - JAK JE DOBRÉ MÍTI DIMIKA
V dalším kole nás nečekala vůbec lehká práce, a tak můžeme soudit, že 4 získané body jsou dobré, ale nejsou, mělo jich být 6. Poděkovat za ně můžeme M. Demeterovi, který ač je to neuvěřitelné, ve dvouch utkání vstřelil 5 branek (myslím, že takový čin se mu nezdařil ani v nejlezářivějších formách v minulosti). Naopak opět selhali střelecky Němec, Kuhn, Veselý i Samek, kdy ani jeden z našich útočníků nedokázali vstřelit branku.
Když shrnu obě dvě utkání na jednou, tak dnešní soupeři byli opravdu slabí a můžeme být rádi za to. Chaos který jsem viděl z lavičky mě v tom řádně utvrdil. Dostáváme laciné branky, kdy si nedokážeme bránit vlastního hráče, útočníci se nevrací s obránci a pohybu a dostupování je tako po málu, není žádná komunikace (dva hráči hlídají jednoho soupeře). Směrem dopředu to také vázne, chybná rozehrávka, nebo těžké přihrávky na stojící útočníky, málo pohybu a špatné řešení protiútoků a střely, když už vystřelíme tak je to snad 3m vedle a nebo rána jak od žáčka.
Ne všechno je jen špatné, po delší době byla vidět chuť vyhrát a provat se o výsledek, kluci makali a bojovali jeden za druhého a za to jsou jim odměnou alespoň 4b, které nás trochu odsouvají ze sestupových příček.


 
Výstřižekadsf.PNG
5. KOLO - OSTUDNÉ DEBAKLY
Myslím, že nikdo z nás nebude rád vzpomínat na toto kolo, které je pro nás natolik ostudné, že to více snad už nejde. Takové debakly, které jsme v zápasech dostaly, asi nikdo z nás nepamatuje.
Již v prvním zápase s rezervou Čechie obdržíme potupnou desítku a mohlo být ještě hůř. Mladí kluci hrající za soupeře nám dělali velký problém, jejich pohyb a kombinace na nás byly nad naše síly. Navíc jsme si nedokázali poradit ani s rozestavením soupeře, kdy jsme nebyli schopni si protihráče ani rozebrat a ti nás tak často přečíslovali a dávali tak jednoduché branky.
Do druhého zápasu jsme šli s větším úsilím a snahou se o výsledek trochu více porvat, avšak do branky musel naskočit místo zraněného Kopeckého, Švarc a i když dostal nějaký gol lacině, jeho vina na prohře byla minimální. Ani tento zápas jsme nezvládli a druhá desítka nebyla daleko.
Dnes se ukázalo, že mužstvo nemá žádného tahouna, žádný styl, ani systém. Všichni by chtěli útočit, ale bránit nikdo, běhat se nikomu taky moc nechce a souboje, ty prohráváme jeden za druhým. V útoku nejsme schopni vytvořit vůbec nic, a když už si něco horko těžko vytvoříme, tak z toho nic není, nebo to zazdíme.
Naše hra je natolik chaotická, že se nedivím, že je v ní takový zmatek a vypadá to, jako bychom hráli futsal prvním rokem, přitom bychom právě mladé kluky měli přehrávat zkušenostmi, které jsou nevím kde???!!!

Po 5 prohrách v řadě se ocitáme v sestupovém pásmu a bude těžké se z něj dostat do klidných vod, jak se s tím popereme je jen na nás J

 
3.PNG
4. KOLO – NEDAŘÍ SE NEDAŘÍ, ANI NOVÉ DRESY NEPOMOHLI
Ikdyž jsme vypadali pěkně, nic platné to nebylo - tímto bych chtěl poděkovat firmě GN-Hromosvody za jejich dar v podobě sady dresů za celý TATRAN ZLONICE.
Tak jak špatně rok 2017 skončil, tak ještě hůře začal nový 2018. Dvě porážky nás sesouvají až na 7 pozici a místo bojů a medaile, to spíše vypadá boj o záchranu, od které nás dělí jen 3 body.

V prvním utkání jsme narazili na Slánskou Spartu a zápas byl velice vyrovnaný. O výhře soupeř rozhodl až v druhém poločase, kdy se nám naše hra vůbec nedařila. Avšak musíme podotknout, že jsme museli pokaždé skore dotahovat a nikdy jsme v zápase nevedli. Naše branky v zápase obstarali Švarc a nejlepší střelec Veselý.
Druhé utkání s Unionem už mohlo být veselejší, kdybychom znovu bůh ví proč, nepřestali druhý poločas hrát naši hru. Jak odlišné byly první a druhý poločas v tomto zápase. První poločas si vytváříme dostatek brankových příležitostí a dost z nich dokážeme proměnit 4:2. Avšak, co se dělo druhý poločas, to nikdo nedokáže vysvětlit – prohrát ho 0:4 to se vážně nevidí a ke všemu si nevytvořit skoro žádnou šanci a neohrozit soupeřova golmana, to není dobrá vizitka.
Dnes se nám kolo vůbec nezdařilo a po právu můžeme být naštváni jen a jen na sebe. Naše hra už není to, co bývala. Místo kvalitní defenzívy a rychlých přechodů do útoku se snažíme vymýšlet těžké přihrávky, soupeři dáváme dost prostoru a chyb kolik uděláme je víc než dost. Je vidět, že nám chybí tréninky a to všem a ne jen ty herní, ale i fyzický, protože fyzička, rychlost a síla je v našem podání nulová. 
 
Výstřižek.PNG
3. KOLO - JAKO LEKLÉ RYBY
V dnešním kole na nás čekali 3 utkání, ty jsme bohužel moc dobře nezvládli.
     V prvním utkání s rezervou Brandýsku jsme celý zápas vedli, abychom v poslední vteřině obdrželi rozhodující branku a zápas nakonec prohráli – velká škoda.
    Druhé utkání už pro nás vyznělo o mnoho veseleji, i když jsme naopak celý zápas prohrávali a to dokonce 0:3, tak jsme zápas dokázali díky Švarcovi otočit, ten vstřelil 2 branky, z toho poslední rozhodující. Avšak předvedená hra nebyla ideální a měla k ní velice daleko.
     Poslední kolo proti Klobukům mělo být derby, ve kterém jsme měli dominovat a ukázat naši kvalitu. Opak byl pravdou a Klobuky nás vyučili jak malé kluky. Bojovnost a chuť makat byla v obou týmech dosti rozdílná a soupeř tak slavil jednoznačnou výhru.

Dnes se ukázalo, že jen kvalitou, kterou určitě máme, to nepůjde. Pokud nebudeme makat a mít chuť vyhrávat, tak se nám dařit nebude jako v dnešních zápasech. Dnes ani nikomu z hráčů prohry moc nevadili, což není dobře, nikdo neměl sílu zabojovat, vzít to na sebe, ani opory týmu toho moc nepředvedli. Doufejme, že příští kolo bude zase veseleji.
 
Výstřižek.PNG
2.KOLO - DFK a MCE "b" DOSTALI LEKCI
Druhé kolo futsalové sezóny už náš tým odjížděl skoro kompletní a bylo to znát. V prvním zápase si náš tým lehce poradil s týmem DFK, kdy dokonce ve vzduchu vysela 10tka. Pěkné kompinace, kvalitní hra v obraně a týmový výkon ukázal rozdíl mezi oběma týmy.
Druhý zápas s MCE "b" byl opět zbytečně moc vyhrocený! Stejně jako minulý rok, tak i letos to v tomto zápase jiskřilo. Ostré souboje, strkanice a kravaty, to vše bylo vidět v průběhu zápasu. Náš tým ukázal, že těžká utkání hrát umí a znovu to potvrdil s ambiciózním MCE. Výhra 6:1 je zcela zasloužená, i když to soupeř moc neunesl. Škoda jen ČK P.Němce, který si bude muset odstát 1SU. Je to k neuvěření, ale nejlepším střelcem dosavadní soutěže je náš kanonýr Z.Veselý - jen tak dál.

ZA DNEŠNÍ VÝKON PALEC NAHOŘE PÁNOVÉ
zapas 4.PNG
zapas 3.PNG
1.KOLO - ŠKODA PORÁŽKY
Hned v prvním zápase nové sezóny jsme museli zkousnout hořkost porážky, když jsme prohráli s nováčkem v soutěži Slavojem Kladno. Je pravda, že mužstvo nebylo v kompletním složení, a tak alespoň těsná výhra v druhém zápase s Omaskem  nám může těšit. V tomto zápase se blískl Z. Veselý, který jako jediný skóroval a to hned 3, a tak především díky němu, máme první tři body v nové sezóně.
 
 
zapas 2.PNG
zapas 1.PNG
Více informací na:
dd.PNG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one